Son Dakika
20 Ocak 2019 Pazar

Adnan Kahvecinin Belgeseli Kaynarca’da Çekiliyor

Eski Devlet ve Maliye Bakanı Adnan Kahvecinin belgeseli Kaynarca’da Çekiliyor.

22 Aralık 2013 Pazar, 14:37

Gerede yakınlarında 1993 yılında geçirdiği trafik kazasında ölen dönemin Devlet Bakanı Adnan Kahveci’nin yaşamını anlatan belgeselerin çekimlerine Sakarya’nın Kaynarca İlçesi’nde devam edildi. TRT’de yayınlanacak belgeselde Adnan Kahveci’nin eşi ve 2 çocuğu ila birlikte can verdiği trafik kazası sahnesinin çekimi de gerçekleştirildi.

Kaynarca İlçesi’nde trafiğe kapalı yolda bugün yapılan çekimlerde Adnan Kahveci’yi canlandıran, Fikret Kuşkan’ın da yer aldığı kaza sahnesinin çekiminde Kaynarca-Karasu arasındaki duble yolda trafiğe kapatıldı. Almanya’dan gelen özel efekt ekibi Adnan Kahveci ve ailesinin can verdiği otomobilin benzerleri ile kaza sahnesine çekti. Gazetecilerin görüntü almalarına izin verilmeyen belgeselerin çekimlerinin 2 hafta süreceği belirtiliyor.

TRT’de yayınlanacak belgeselde Adnan Kahveci’yi Fikret Kuşkan canlandırıyor. Program için çekimlere başlayan Kuşkan ile birlikte. 8’inci Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ı Sezai Aydın, Semra Özal’ı ise, Ayşe Kökçü canlandırıyor. Belgesel, Şubat ayı içerisine TRT’de ekranlara gelecek. Adnan Kahveci, eşi ve 2 çocuğuyla birlikte Bolu-Gerede yakınlarında otobanda ters yola girerek trafik kazası geçirmişti. Kahveci çifti, hayatlarını kaybederken, çocukları 17 yaşındaki Aslıhan yaralı kurtulmuş ancak, bitkisel hayata girmiş ve 10 gün sonra kurtarılamamıştı.

1 2 3 4 5 6

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz