Son Dakika
20 Ocak 2019 Pazar

AK Gençlik’te Pamukova ve Kaynarca Adayları Açıklandı

AK Parti Sakarya İlçe Teşkilatlarında 5. Olağan Kongre heyecanı Pamukova ve Kaynarca İlçe Gençlik Kolları kongreleri ile başladı.

22 Eylül 2017 Cuma, 11:14

AK Parti Sakarya İlçe Teşkilatlarında 5. Olağan Kongre heyecanı Pamukova ve Kaynarca İlçe Gençlik Kolları kongreleri ile başladı. 24 Eylül Pazar günü saat 15.00’da Pamukova İlçe Gençlik Kolları Kongresi ve yine 24 Eylül Pazar günü saat 19.00’da Kaynarca İlçe Gençlik Kolları Kongresi ile Sakarya’da ilk İlçe Gençlik Kolları Kongreleri tamamlanmış olacak.

Pamukova’da Hakan Ihlamur, Kaynarca’da Mustafa Şendoğan

İlçe Gençlik Kolları Başkan Adaylarını twitter hesabından duyuran AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, “Pamukova ve Kaynarca İlçe Gençlik Kolları Başkan Adayını belirlemek için gerçekleştirilen temayül, mülakat süreçleri ve istişareler sonucunda Pamukova İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na Hakan Ihlamur kardeşimiz aday gösterilirken Kaynarca İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na Mustafa Şendoğan kardeşimiz aday gösterildi. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

İlçe Başkan Adaylarından Davet

Pazar günü gerçekleştirilecek Pamukova İlçe Gençlik Kolları Kongresinde tekrar aday gösterilen Hakan Ihlamur ve yine aynı gün gerçekleştirilecek Kaynarca İlçe Gençlik Kolları Kongresinde tekrar aday gösterilen Mustafa Şendoğan yaptıkları açıklamalarda “ilçelerimizde yaşayan tüm gençleri siyasi görüş ayırt etmeksizin kongrelerimize davet ediyoruz, ilçemizde yaşayan her siyasi görüşten, genç arkadaşlarımızla bir arada olmaktan büyük gurur duyacağız” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz