Son Dakika
20 Ocak 2019 Pazar

Başkan Özel Afyonda Seminere Katıldı

Yerel Yönetimler Kamu İşverenleri Sendikası (YERELSEN); üyesi bulunan belediye başkanlarını Afyon Güral Otel’de yapılan eğitim seminerinde ağırladı.

15 Aralık 2015 Salı, 11:39

Yerel Yönetimler Kamu İşverenleri Sendikası (YERELSEN); üyesi bulunan belediye başkanlarını, Afyon Güral Hotel’de, Av. Hayati İnanç’ın katıldığı “Şiir ve Gelenekte Yöneticilik” konulu eğitim seminerinde buluşturdu.

Yerel Yönetimler Kamu İşverenleri Sendikası (YERELSEN); üyesi bulunan belediye başkanlarını Afyon Güral Otel’de yapılan eğitim seminerinde ağırladı.

Seminere Sakarya’dan Belediye Başkanımız Zeynur Özel,Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve diğer ilçe belediye başkanları katıldı.

YERELSEN’in 13. Ulusal Eğitim Programı kapsamında düzenlediği seminere sendikamızın Onursal Başkanı Bursa Valisi Münir Karaloğlu’nun yanı sıra Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe de iştirak etti.

YERELSEN Genel Başkanı Zeki Toçoğlu’nun açılış konuşmasından sonra söz alan Vali Münir Karaloğlu YERELSEN’in kuruluş amacına değinerek toplu iş sözleşmeleri noktasında belediyelerin YERELSEN gibi kurumlara ihtiyacı olduğunu söyledi. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin selamlama konuşmasından sonra divan şiiri uzmanı Hayati İnanç’ın renkli sunumuyla “Şiir ve Gelenekte Yöneticilik” konusu ele alındı.

10–13 Aralık 2015 tarihleri arasında Afyon Güral Hotel’de gerçekleşen eğitim seminerine YERELSEN üyesi 48 belediye başkanı katıldı. Başkan ve aileleri seminer öncesinde Afyonkarahisar’ın tarihi mekânlarını gezdi. Gezi kapsamında Kocatepe ve şehitlikler ziyaret edildi.

13. Ulusal Eğitim Programı’nın son akşamında katılımcı belediye başkanları ve ailelerine tasavvuf müziği dinletisi verildi.

IMG_7738

1

IMG_7671

IMG_7672

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz