Son Dakika
20 Ocak 2019 Pazar

Belediye Başkanları Adına Zeynur Özel Konuştu

Ak Parti Danışma Kurulu Toplantısında Belediye Başkanlarını temsilen konuşan Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel 2016 yılı sonuna kadar Kaynarca’nın ve tüm ilçelerin Sapanca suyuna kavuşacak dedi

30 Kasım 2015 Pazartesi, 14:24

Ak Parti  Danışma Kurulu Toplantısında Belediye Başkanlarını temsilen konuşan Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel, “2016 yılı sonuna kadar Kaynarca’nın ve tüm ilçelerin Sapanca suyuna kavuşacak. 1 Kasım’da bu millet meselenin memleket meselesi olduğunu herkese anlatmış oldu. Bize destek olan halkımıza ne kadar teşekkür etsek azdır gerçekten biz her şeyi birlikte başardık” dedi.

 

 

AK Parti 61. İl Danışma Meclisi Toplantısı Serdivan Belediyesi Konferans Salonu’nda yapıldı.,Programa  AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün, AK Parti Milletvekilleri Mustafa İsen ve Recep Uncuoğlu, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, belediye başkanları, ilçe başkanları ve çok sayıda teşkilat mensubu da yer aldı.

 

Zafere İmza Attık

Programın açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Fevzi Kılıç, “1 Kasım seçimlerinde birlik ve beraberlik içerisinde mücadele ettik. Sakarya olarak bir zafere daha imza atmış olduk. Sakarya’da yaklaşık 400 bin oy aldık. Çalışmalarımıza durmadan devam edeceğiz. İnşallah Sakarya’da oy sayımızı 500 binlere kadar çıkaracağız. Birlik ve beraberliğimiz daim olduğu sürece büyük zaferlere imza atacağız” diye konuştu.

 

Hizmetler Devam Edecek

Kılıç’ın ardından AK Parti il ana kademe, gençlik ve kadın kolları faaliyet sunumları gerçekleştirildi. Zehra Hatipoğlu ve Yusuf Demir, 1 Kasım seçim döneminde yapılan çalışmalar hakkında teşkilat mensuplarına ayrıntılı bilgiler verdi.  1 Kasım Seçimlerinde aldığı oy yüzdesi ile Sakarya’nın birinci ilçesi olan Akyazı adına konuşma yapan ilçe başkanı Feyzi Bora, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti. Kaynarca adına da konuşma yapan Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel ise, güçlü iktidar ile hizmetlerin devam edeceğini aktardı.

 

Hizmetkârız

Programın devamında söz alan Başkan Toçoğlu, “Birlik ve beraberlik içerisinde bir seçim süreci geçirdik. 1 Kasım seçimlerinde Sakarya’da yüzde 67,3 oy aldık. Şehrimizde aldığımız bu oy oranını korumak için çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz.  Biz milletimizin hizmetkârıyız. Milletimiz bize güvendi. Biz de bu güvene sonuna kadar layık olacağız. Milletvekillerimiz, milletvekili adaylarımız, teşkilatlarımız, meclis üyelerimiz ve ilçe belediyelerimiz üzerine düşen görevi yerine getirdi. Gerçekleştirdiğimiz toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.

 

Milletimiz Bize Tekrardan Güvendi

Milletvekili Uncuoğlu, “7 Haziran seçimlerinde milletimizin verdiği mesajı çok iyi anladık. 1 Kasım seçimlerinde milletimize dokunan hamlelerde bulunduk. Milletimiz bize tekrardan güvendi. Çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullanırken; Milletvekili İsen ise; “1 Kasım seçimlerinde kazanan Türkiye olmuştur. Türkiye’nin kazanması demek; Sakarya’nın kazanması demektir.  Milletimiz bize sorumluluk verdi. Bu sorumluluğu en güzel bir şekilde yerine getireceğiz. Sakarya’nın meseleleri için Ankara’da çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

9

 

1

2

3

4

5

6

 

10

11

12

14
13

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz