EĞİTİM BİR SEN DE DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILDI

20 Kasım 2018 Salı, 08:05
SAKARYA DA EĞİTİM BİRSEN OLAĞAN KONGRESİ YAPILARAK YENİ BAŞKANLARA MAZBATALARI VERİLDİ.GEÇTİĞİMİZ AY YAPILAN SENDİKA BAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNDE OYLARIN %80 İNİN ALARAK BAŞKANLIĞA SEÇİLEN HALİS GÜN MAZBATASINI İL BAŞKANI MURAT MENGEN DEN ALARAK GÖREVİNE BAŞLADI.YÖNETİM KURULU ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU.
 
HALİS GÜN (İLÇE BAŞKANI)
CENGİZ HAN HAMZAOĞLU                BŞK YRD        (BŞK VEKİLİ)
SEYDİ AHMET KARAGÖZ                   BŞK YRD        (TEŞKİLATLANMA
SERKAN ÇELİKTAŞ                             BŞK YRD        (MALİS İŞLER) 
SEMA ŞAHİN                                       BŞK YRD          (BASIN-İLETİŞİM)
Tören sonrası İlçe Başkanı Halis GÜN;
 Seçim sürecinde Değerli Başkan Adayı Meslektaşımla birbirimizin asla rakibi olmadık, bu yarışta çıkan sonuca göre, bize sorumluluğu tevdi ettiniz. Bu bağlamda meslektaşım ve en önemlisi dostum Mehmet ECE ye ve görevi devraldığımız Eski Başkanımız Erol ÇETİN e teşekkür ediyorum
İlçe Yönetimi olarak bize vermiş olduğunuz sorumluluğun altından kalkmak, bunun hakkını vermek, sendikamızı vakti kuşanarak zirveden yeni ufuklara taşımak için bundan sonra hizmetinizde, emrinizde olacağız. Yeni dönemi birlikte omuzlayacak, yeni ufuklara birlikte uzanacağız. Sendikamız geldiği noktadan daha ileriye gidebilecek, daha büyük işler yapabilecek, insanlık için daha faydalı çalışmalara imza atabilecek güçtedir. Bunu birlikte başaracak, kol kola yürüyerek olgunlaştıracağız. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, her günümüzün bugün gibi olmasını diliyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz