Kadir Yazgan Güven Tazeledi

523 Kayıtlı üyenin bulunduğu Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Kongresi Perşembe günü saat 14.00’da Özbay Düğün Salonu’nda yapıldı. Kadir Yazgan esnaflarından güven oyu aldı

09 Şubat 2018 Cuma, 10:51

Dİvan Başkanlığını SESOB (Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odası) Başkanı Hasan Alişan’ın yaptığı kongrede başkanlığa yeniden Kadir Yazgan seçildi. Yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu..

 

523 Kayıtlı üyenin bulunduğu Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Kongresi 8 Şubat 2018 Perşembe günü saat 14.00’da Özbay Düğün Salonu’nda yapıldı.

Dİvan Başkanlığını SESOB (Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odası) Başkanı Hasan Alişan’ın yaptığı kongrede başkanlığa yeniden Kadir Yazgan seçildi.

Kongreye Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel, siyasal partilerin başkanları, oda ve sivil toplum örgütlerinin başkanları ve oda üyeleri katıldı.

SÖZ ALAN OLMADI

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesinden sonra 2014 – 2017 yılı çalışma, hesap ve denetim kurulu raporları okundu. Raporlar hakkında lehte ve aleyhte söz alan olmadı. Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu’nun çalışmları kongreye katılanların oy birliği ile kabul edildi.

Mesleklerinde 30 yılı doldurmuş oda üyesi esnafları plaketlerini protokol mensupları verdi. Yakında kaybettiğimiz esnaflardan İsmail Hazer’in oğlu Murat Hazer aldı.

KONUŞMALAR

Divan Başkanı SESOB Başkanı Hasan Alişan’ın konuşmasından bir bölüm şöyle:  “Arkadaşlarımız kamu kurumu ve meslek kuruluşunu 4 yıl süreyle başarıyla temsil ettiler. Kaynarca’da güzel hizmetler yapıldığını biliyorum. Sosyal Güvenlik Merkezi’nin gelmesinde ciddi çaba gösterilmiştir. Yeni göreve gelen yönetim ve denetim kurulu arkadaşlarımı tebrik ediyorum, başarılar diliyorum” dedi.

Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Kadir Yazgan ise konuşmasında  “Esnaf ve Sanatkarlarımızın ekonomik ve sosyal oluşumunda hak ettikleri yeri almak, daha çağdaş, daha güçlü bir yapıya ulaşmaları için sorunlarımızın zamanında çözüme ulaşması için çalışmalarımızı huzurunuzda bulunduğumuz bu güne kadar sürdürdür. Odamız üyelerinin yanlarında çalışanların ve ilçe halkının ve belde halkımızın Sosyal Güvenlik Kurumu ile ilgili işlemlerini kolaylaştırmak için ilçemizde bulunmayan Sosyal Güvenlik Merkezi’nin açılması için üst kuruluşumuz SESOB ile koordineli bir şekilde hareket ederek, gerekli kurumlara başvuru yaparak hizmet binamızın giriş katını kuruma tahsis ettik. Eylül 2017 tarihinden itibaren SGM odamız hizmet binasında hizmet vermeye başladı. Desteklerinden dolayı SESOB Başkanımız sayın Hasan Alişan’a teşekkür ederim” dedi.

YENİ YÖNETİM VE DENETİM KURULU ÜYELERİ

Yeni oluşan Oda Yönetimi ve Denetim Kurulu Üyeleri şunlar: Yönetim Kurulu Kadir Yazgan (Başkan), Kazım Kaçmaz, Mithat Candan, Orhan Tunçay, Bahattin Güre, Rıdvan Çelebi, Tuncay Balta. Yönetim Yedek Üyeler: Mustafa Kurak, Ömer Ay, Soner Altaş, Cavit Baş, Kazım Şeker, Mustafa Tan , İbrahim İçöz.
Denetleme Kurulu Üyeleri: Emre Yazgan, Gürkan Gürkaş, İsmail Soysal. Denetleme Yedek Üyeler: Okan Akcan, Oktay Çelik, Serkan Güleç

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz