KAYMAK’TAN KAYNARCA’YA YAĞ FABRİKASI PROJESİ

Kaynarca Belediyesi AK Parti Başkan Aday Adayı İsmail Kaymak ilçesinin başlıca tarım ürünlerinden olan ayçiçeği, fındık ve mısırın yağ endüstrisi için önemine değinirken Kaynarca Belediyesi öncülüğünde bir yağ fabrikası kurulmasıyla ilgili projesinden bahsetti.

17 Kasım 2018 Cumartesi, 11:16

Geçtiğimiz günlerde projelerini açıklayan Kaynarca Belediyesi AK Parti Başkan Aday Adayı İsmail Kaymak ilçesinin başlıca tarım ürünlerinden olan ayçiçeği, fındık ve mısırın yağ endüstrisi için önemine değinirken Kaynarca Belediyesi öncülüğünde bir yağ fabrikası kurulmasıyla ilgili projesinden bahsetti.

Bu proje kapsamında kurulan fabrikada Kaynarca Belediyesi Logolu şişelerle satışa sunulacak sıvı yağları Sakarya başta olmak Türkiye genelinde de satışa sunarak global bir marka oluşturmak istediğini açıkladı.

Ayrıca projelerini açıkladığı www.yenibirkaynarca.com adlı internet sitesinde diğer 28 projesinin de detaylarına yer veren Kaymak, Kaynarcalı Hemşerilerinden bu site üzerinden görüş, öneri ve projelerini kendisiyle paylaşmalarını istedi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz