Son Dakika
20 Ocak 2019 Pazar

Kaynarca Belediyesi Yeni Çöp Kamyonu Aldı

Kaynarca Belediyesi Temizlik İşleri müdürlüğünde kullanmak üzere yeni çöp kamyonu satın aldı

14 Ekim 2015 Çarşamba, 14:02

Kaynarca’nın Sakarya Büyükşehir Belediyesi sınırları içine girmesiyle çöp toplama alanı genişleyen Kaynarca Belediyesi artan ihtiyacı karşılamak için çöp kamyonu satın aldı.

Belediye Başkanı Zeynur Özel, Kaynarca Belediyesi temizlik işleri ve zabıta personelinin katılımıyla düzenlenen kurban kesiminde yaptığı konuşmada,“Temizlik işleri müdürlüğünde kullanılmak üzere Belediyemize kazandırdığımız yeni aracımızı kurban keserek hizmete başlattık. İlçemize hayırlı uğurlu olmasını dilerim” dedi.

Kaynarca Belediyesi Zabıta Müdürü Sezgin Tutar ise ;  köylerimiz  büyükşehir yasası ile bize geçti.Köylerin Çöplerini belediyemiz topluyor.Mevcut 3 Adet aracımız vardı yeni aracımız ile toplam 4 adet aracımız oldu.Köy mahallelerimizde  ve merkezdeki çöp bidon sayımız 500’den 980’e çıktı.

Ekiplerimiz bölge bölge dağıtılarak çöpler daha düzenli ve seri şekilde toplanıyor, vatandaşlarımızdan ricamız çöp bidonlarına mümkünse evsel atıkları atmaları onun haricinde bahçe,tadilat,kül gibi atıkların çuvallar içerisine alınarak çöp bidonlarının kenarına bırakılmasını istiyoruz  ; şeklinde konuştu.

2

3

1

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz