Son Dakika
20 Ocak 2019 Pazar

Kaynarca Günleri Serdivan AVM’de Başlıyor

Huzurun ve doğallığın merkezi Kaynarca, dartılı keşkek eşliğinde Serdivan AVM’de tanıtılacak. Kaynarca tanıtım günleri 4-5 Temmuz tarihlerinde yapılacak

03 Temmuz 2018 Salı, 19:20

Longozu, Harika kumsalı ile sahili, ormanı ve gölüyle Kaynarca keşfedilmeyi bekliyor.

Kaynarca Belediyesi huzurun ve doğallığın adresi ilçenin tanıtımı için harekete geçti. Serdivan  Avm’de yapılacak tanıtım günleri 4-5 Temmuzda gerçekleşecek

4 Temmuz  Çarşamba  günü saat 14:00’ten  itibaren açılacak   Kaynarca  Günleri’nde açılışa özel Kaynarca’nın  yöresel lezzetlerinden  Dartılı Keşkek yemeği ve çeşitli ikramlar yapılacak

Yöresel lezzetlerin yanı sıra Kaynarca’nın  fotoğrafları,Karaboğaz Sahili, Acarlar  Longozu, Reisler göletinin fotoğrafları  sergilenerek ilçenin tüm güzellikleri Serdivan  AVM’de olacak.

 

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Zeynur Özel ; Doğa harikası ilçemizin adını tüm Türkiye ve Dünya’ya  duyurmak için kültürel ve yöresel tanıtımlarımız sürüyor.

Serdivan  Alışveriş merkezinde yaptığımız Kaynarca günlerinde ilçemizin tanıtımını yaparak yerli ve yabancı turistlerimizi ilçemize bekliyoruz.

Doğası ile manzarası ile muhteşem olan Karaboğaz sahilimizde ‘  Çadırını al Karaboğaz Sahilini gel ‘ sloganı ile bir kampanya başlattık.

Sahilimize gelen misafirlerimizden hiç bir ücret talep edilmeden çadır kurmalarını kamp yapmalarını sağlayacağız.

Karaboğaz sahilimiz Orman – Göl  ve Deniz manzarasının hep bir arada bulunduğu bir yerdir. Tüm hemşehrilerimizi Kaynarca Günleri etkinliğimize bekliyoruz ‘ dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz