Son Dakika
20 Ocak 2019 Pazar

Kaynarca Yeni İtfaiye Binasına Kavuştu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Kaynarca Belediyesi ile başlattığı çalışmalarını tamamladı; ilçe yeni İtfaiye Grup Amirliği binasına kavuştu.

16 Ekim 2015 Cuma, 12:20

Kaynarca İtfaiye Grup Amirliği’ni ziyaret eden İtfaiye Dairesi Başkanı Ayhan Orhan Arancı, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’nun her ilçede itfaiye biriminin bulunması konusundaki talimatları öncülüğünde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. itfaiye binamız Kaynarca’ya hayırlı olsun” dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Kaynarca Belediyesi ile başlattığı çalışmalarını tamamladı; ilçe yeni İtfaiye Grup Amirliği binasına kavuştu.

Merkezi ziyaret eden Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Ayhan Orhan Arancı, ‘her ilçeye itfaiye birimi’ hedefi ile çalışmaların aralıksız sürdürüldüğünü ifade ederek, projeye verdikleri desteklerden ötürü Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel’e teşekkür etti.

 

Her İlçeye İtfaiye

Yeni tesis ile ilgili de açıklamalarda bulunan Arancı, şunları söyledi; “Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’nun her ilçede itfaiye biriminin bulunması konusundaki talimatları öncülüğünde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda Kaynarca’da da ilçe belediyemizin tahsis ettiği binaya İtfaiye Grup Amirliği’ni kazandırdık. İlçemiz için hayırlı olmasını diliyoruz.”

12

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz