Kaynarca’da Bayramın Birinci Günü Böyle Geçti

Kaynarca Belediyesinin düzenlediği ve her yıl geleneksel şekilde gerçekleştirilen halk bayramlaşma programı Kültür Merkezinde yapıldı

05 Temmuz 2016 Salı, 22:49

Kaynarca Belediyesinin düzenlediği ve her yıl geleneksel şekilde gerçekleştirilen Halk bayramlaşma programı Kaynarca Kaymakamlığı ile birlikte ev sahipliği yapılarak gerçekleştirildi.

 

Bayramlaşma programına İlçe Kaymakamı Kemal Şahin , Belediye Başkanı Zeynur Özel,İlçe Garnizon Komutanı Kamil Aksoy,İlçe Emniyet Amiri Sait Özmen,Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Zengin,Ak Parti İlçe Başkanı Murat Kefli , CHP ilçe başkanı Ersan Ceylan,MHP İlçe başkanı Niyazi Gökhan , Ak Parti ve Mhp Belediye Meclis üyeleri, Dernek başkanları,Mahalle muhtarları,Belediye Personeli,Daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı

Genel olarak sohbet havasında geçen bayramlaşma programında meyveler yenildi çaylar içildi ve bayram sohbetleriyle son buldu.

Bayramlaşma programı İlçe Emniyet Amirliği, İlçe Jandarma Komutanlığı, Gazi ve şehit yakınları ziyaretleri ile devam etti.

 

1

2

3

 

4

5

6

 

e1

j1

j3
j2

Gazi ve Şehit yakınları unutulmadı

İlçe Kaymakamı Kemal Şahin ve Belediye Başkanı Zeynur Özel ilçedeki gazi ve şehit yakınlarını evlerinde ziyaret ederek bayramlarını kutladılar.

 

 

IMG_3749

IMG_3752

IMG_3762

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz