Son Dakika
23 Şubat 2019 Cumartesi

Kaynarca’da Uyuşturucu Operasyonu

İlçe Jandarma komutanlığa bağlı asayiş ekipleri Kaynarca merkezde yaptıkları istihbarı faaliyetler sonucunda biri sağlık personeli olmak üzere 2 kişiyi takip aldı.

31 Aralık 2016 Cumartesi, 12:22

 

İlçe Jandarma komutanlığa bağlı asayiş ekipleri Kaynarca merkezde yaptıkları istihbarı faaliyetler sonucunda 2 kişiyi takip aldı.

Kaynarca ilçe merkezinde başlayan takip Kaynarca  – Adapazarı yolu güven balcılar sapağında son buldu

Jandarma tarafından durdurulan araçta yapılan aramalar sonucunda satıma hazır halde 2 paket içerisinde kubar esrar ve 10 adet piskotrop uyuşturucu madde bulundu.Araçta bulunan O.K ve Y.T isimli Şüpheli şahıslar Jandarma tarafından göz altına alındı.

Şüpheli sahıslardan birinin Kaynarca’da sağlık personeli olduğu öğrenildi.

Şüpheliler savcılıktaki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.Jandarma ekiplerinin soruşturması sürüyor.

 

 

3 Yorum

 1. SERKAN KURT

  31 Aralık 2016 at 15:14

  2016 yılında jandarma ekipleri tarih yazmıştır.Kaynarca ilçe jandarma komutanlığında olağanüstü bir değişim söz konusudur. İlçe Jandarma Komutanını tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. İMZA: SERKAN KURT

 2. Aptullah köse

  31 Aralık 2016 at 15:22

  Bu jandarma komutanının başarısıdır. Adam yerinde durmuyor. Hep hain yakalama peşinde, bunu 15 temmuz akşamı milletinin ve devletinin yanında olarak zaten gösterdi. Tebrikler Kamil Üsteğmen…

 3. Bertu YILDIZ

  31 Aralık 2016 at 15:34

  İlçe jandarma komutanlığı, 15 temmuz darbe akşamı, milletinin ve devletinin arkasında dimdik durarak bizim kalbimizi kazanmıştır. Kaynarcamızda kuş uçurtmayacaklarından şüpemiz yok. Böyle başarılı bir ekip bir daha kaynarcaya gelir mi bilmem. Başarılarının devamını dilerim. Kaynarcanın gençlerini bu zararlı maddeler konusunda duyarlı olmaya ve suçluları, gerekli mercihlere bildirmeye davet ediyorum.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz