Son Dakika
20 Ocak 2019 Pazar

Kaynarcanın Konferans Salonu Hizmete Açıldı

Kaynarca Kültür merkezinde yapımı tamamlanan Tiyatro ve Konferans salonunun açılışı yoğun katılım ile yapıldı.

03 Aralık 2015 Perşembe, 15:52

Kaynarca Belediyesi tarafından yaptırılan 200 kişilik Tiyatro ve Konferans salonunun açılışı  Belediye Başkanı Zeynur Özel  , Kaynarca  Kaymakam Vekili Esengül Korkmaz Çiçekli , Emniyet Amiri Sait Özmen , Parti ilçe başkanları , İlçe  Mülki Amirleri , Belediye Meclis Üyeleri,muhtarlar ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşti.

 

Açılışta bir konuşma yapan Belediye Başkanı Zeynur Özel : Belediyemiz tarafından yaptırılan 200 kişilik tiyatro ve konferans salonumuz ilçemize hayırlı olsun, artık meclis ve diğer toplantılarımızı burada yapacağız,  Özellikle okullarımız yıl içi ve yıl sonlarında planladıkları programlarını ilçede böyle bir salon olmadığı için adapazarında yapmak zorunda kalıyorlardı. Okullarımızın Artık böyle bir sıkıntıları kalmadı, Salon sıkıntısını çözmek için bunuda projelerimizin içine aldık tekrar ilçemize hayırlı olsun dedi.

 

Açılışa katılanlara Kaynarca Belediyesinin Zeynur Özel döneminde yaptığı projeler slayt olarak izletilirken , açılış sonrası İlçede uzun yıllar yöneticilik yapmış kişilere Kaynarca Belediyesi tarafından teşekkür plaketi verildi.


1

2

3

4

5

6

8

9

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

 26

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz