Son Dakika
20 Ocak 2019 Pazar

Kaynarcanın Kurtuluş Günü Coşkuyla Kutlandı

Kaynarcanın düşman işgalinden kurtuluşunun 93. yılı ilçede büyük bir coşkuyla kutlandı.

990 görüntüleme, 03 Mayıs 2014 Cumartesi

 

 

Kaynarcanın düşman işgalinden kurtuluşunun 93. yılı ilçede büyük bir coşkuyla kutlandı.Sabah 09:30’da Hükümet Konağı önünde çelenklerin sunulması ile başlayan kutlama etkinlikleri gün boyu devam etti.Çelenk sunumunun ardından Belediye Başkanı Zeynur Özel Belediye Meclis Salonunda tebrikleri kabul etti.

Kutlamalar Saat 10:30’da Atatürk ilkokulu bahçesinde devam etti.Kutlama  Törenine Kaynarca Kaymakamı Huriye Küpeli Kan,Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel,İlçe Garnizon Komutanı Neşat Güneri,İlçe Emniyet Amiri Deniz Engin,Belediye Meclis Üyeleri,Öğrenciler,Gaziler,Daire Amirleri,Siyasi Parti Temsilcileri ve çok sayıda Kaynarcalı katıldı.Kutlama programı Saygı Duruşu ve istiklal marşı ile başladı.

İstiklal Marşının Ardından Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yaptı.Daha sonra Kaymakam , Belediye Başkanı ve Garnizon komutanı Halkın ve öğrencilerin kurtuluş gününü kutladı.Kutlama etkinlikleri Şiirler ve öğrencilerin hazırladığı gösteriler ile devam etti.

Daha sonra sahneye Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mehteran Takımı çıkarak mini bir konser verdi.Kutlamalar yemek ikrami ile son buldu.

 

Kutlama etkinlikleri Saat 20:00’da Kurtuluş Konseri İle Devam edecek

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz