Son Dakika
23 Şubat 2019 Cumartesi

Kaynarcaspor Yönetimi İstifaları Kabul Etmedi

01 Mart 2016 Salı, 18:08

Geçtiğimiz gün yeni yönetime istifalarını sunan Teknik Direktör Sezgin Tutar ve Hasan Nergis,Yönetim kurulunun bugün yaptığı açıklama ile tam yetki ile görevlerine devam etmesi kararını verdi

Yönetim kurulunun bugün yaptığı açıklama ile  Tam yetki ile görevlerine devam etmesi kararını verdi.

2015- 2016 Sakarya süper amatör sezonuna kötü başlayan ekip,ilk yarıyı alt sıralarda tamamlayarak  taraftarlarını üzmüştü.

Ligin kinci yarısına   bomba gibi başlayan ekibimiz özellikle kendi saha ve seyircimiz önünde önemli  puan ve puanlar alarak  sıralamasını  üst sıralara yükseltmeyi başardı.

Yeni yönetim kurulunun göreve gelmesi ile birlikte etik olarak  istifalarını yönetime sunarak görevlerini tamamladılar. Kaynarcaspor’un yeni  yönetim kurulu,Başkan Seçkin Kanyılmaz,Ali Yoldaş ,Kemal Yalçıntuğ,İsmail Güler ve Tayfun Özbay toplanarak  halen devam etmekte olan Sakarya süper amatör liginde  kalan 5 hafta  maçları boyunca Genel kaptan Hasan Nergis ve Teknik direktör Sezgin Tutar tam yetki ile birlikte takımın başında göreve getirilmesine karar vererek Sezgin Hoca ile yola devam  dedi.

Başkan Seçkin Kanyılmaz : Bizler yeni biir ekip olarak göreve geldik. Bu görevimizin ne kadar zor şartlarda bir görev olduğunu bilerek kendimizi hazırladık. Şuan için Kaynarcasporumuz için  en iyi ne olacaksa o  olmalı. Ben ve arkadaşlarım Gerçekten  bizden önceki görev yapan arkadaşlara  teşekkürlerimizi borç biliyoruz.

Onlar gerçekten zor şartlarda yapabileceklerinin en iyisini yaptılar. Bizler Genel kaptanımız Hasan Nergis ve Teknik direktörümüze güveniyoruz. Sporcularımız  ile birlikte  ligimizi  tamamlayarak önümüzdeki sezona hazırlanacağız dedi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz