Son Dakika
21 Şubat 2019 Perşembe

Acarlar Longozu İçin Toplantı Yaptılar

Acarlar Longozu Yatırımcıları ve Ziyaretçileri ile buluşuyor isimli projenin odak grup toplantısı Kaynarca Belediyesinde düzenlendi.

08 Ocak 2016 Cuma, 13:47

 

Kaynarca Belediye Başkanlığının, Doğu Marmara Kalkınma Ajansının doğrudan faaliyet desteği kapsamında yürütmüş olduğu ‘Acarlar Longozu Yatırımcıları ve Ziyaretçileri ile buluşuyor’ isimli projesinin odak grup toplantısı 28 Aralık Günü Kaynarca Belediyesinde düzenlendi.

Toplantıya İlçe Kaymakamı Kemal ŞAHİN,Belediye Başkanı Zeynur ÖZEL,İl Kültür Turizm Müdürü Hüseyin YORULMAZ,Belediye Başkan Yardımcısı Turhan ZENGİN,Kocaeli Üniversitesi Öğretim Üyesi  Doç. Dr.Emrah ÖZKUL,Yrd. Doç.Dr. Bilsen BİLGİLİ ,Kaynarca Belediyesi Sosyal ve Kültür İşleri Müdürü Sezgin TUTAR ve Kaymakamlık Proje Danışmanı Ebru KAHVECİOĞLU katıldılar.

Odak grup toplantısında longozun sürdürülebilir turizm stratejilerinin ve politikalarının belirlenmesi üzerine çalışma yapıldı. Ayrıca proje kapsamında turistler ve halk üzerine yapılan anket sonuçları ile teknik zemin etüdü sonuçları değerlendirildi.  Proje kitapçığı ocak ayı içerisinde ilgili kurum ve kuruluşlara ulaştırılması planlanıyor.

a2

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz