Mustafa Başarı da aday adayı oldu

Kaynarca Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Mustafa Başarı, 100’ü aşkın kişiyle gittiği Kaynarca Belediye Başkanlığı aday adaylığı dilekçesini AK Parti Kaynarca İlçe Başkanı Murat Kefli’ye verdi.

13 Kasım 2018 Salı, 07:41

Aralarında çok sayıda mahalle muhtarının da bulunduğu 100’ü aşkın kişiyle gittiği Ak Parti Kaynarca İlçe Başkanlığı binasında başvuru dosyasını İlçe Başkanı Murat Kefli’ye teslim eden Mustafa Başarı, “Kaynarca’ya hizmet için Belediye Başkanlığı adaylığına talibim” dedi.

Daha önce de AKP’den Kaynarca Belediyesi için aday adayı olan Mustafa Başarı uzun yıllardır Kaynarca Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü olarak görev yapıyor.

Kaynarca Şeyhtımarı doğmlu Mustafa Başarı, ilçede Süt Birliği’nin kuruluşu, Kaymakamlık önceliğinde kurulan komite de genel sekreter olarak ilçeye yüksek okul getirilmesi ve organize sanayi bölgesi kurulması konularında yaptığı çalışmalarla halkın takdirini kazandı.

Başarı, 40 yılı aşkın devet memurluğu görevinde kazandığı deneyim ve yasal mevzuata hakim olması ile bir kesim tarafından belediye başkanlığın güçlü adayları arasında gösteriliyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz