Öğretmenler Günü Kutlandı

24 Kasım Öğretmenler Günü Kaynarca’da yapılan çeşitli etkinlikler ile kutlandı

25 Kasım 2016 Cuma, 16:15

Kutlamalar Hükümet konağı Atatürk anıtına İlçe Milli Eğitim Müdürü  Mehmet Harbi  ile birlikte iki öğretmen tarafından çelenk sunulması  ardından saygı duruşu  ve istiklal marşı ile başladı.

 

Kutlama programı Kaynarca Belediyesi Düğün salonunda   öğretmenler günü yemeği ardından Konferans salonunda yapılan program  ile  devam edildi.
Kutlama programına Kaynarca Kaymakamı Kemal Şahin,Belediye Başkanı  Vekili Turhan Zengin,Cumhuriyet Başsavcısı Erkan Kaya,Cumhuriyet savcısı Abdulkadir Boran,Garnizon Komutanı Kamil Aksoy, Emniyet Amiri Sait Özmen,Siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının başkanları Okul Müdürleri  birlikte çok sayıda öğretmen katıldı.
Kutlamalara Kaynarca Anadolu lisesi öğretmen ve öğrencilerinin hazırladığı oratoryo gösterileri ve  Halk Eğitim Merkezi koro ekibi Türk sanat müziği dinletisi ile devam edildi.

Mimar Sinan ortaokulu öğretmeni Özgül Soydanser’in açılışını yaptığı solo şarkı  dinletisi   ve öğretmenlerin hazırladığı  koro  şarkı  dinletileri büyük beğeni topladı.

Program mesleğe yeni başlayan öğretmenlerin yemin etmesi ile son buldu.

IMG_7608

 

1

 

 

10

 

11

 

IMG_7590

 

IMG_7596

 

IMG_7602

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz