OSB müdürlerinden Ankara çıkarması

Kaynarcadaki Organize Sanayi Bölge Müdürleri Ankara’da Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

16 Şubat 2016 Salı, 11:25

Ziyarette Sakarya 1. OSB Bölge Müdürü Ahmet Çubuk, Sakarya 2. OSB Bölge Müdürü Hıdır Erkoçak, 3. OSB Bölge Müdürü İsmet Altınışık, Ferizli OSB Bölge Müdürü Emre Gündoğdu, Karasu OSB Bölge Müdürü Hülya Yerlikaya, Kaynarca Mobilya İhtisas OSB Bölge Müdürü Fikret Aslan ve Kaynarca Makina İhtisas OSB Bölge Müdürü Musa Altınsoy yer aldı.

 

Heyet, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik, Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğü Müsteşar Yardımcısı Ramazan Yıldırım ve Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Yaşar Öztürk’ü ziyaret etti.

Ziyaretlerde bölgemizdeki OSB’lerle ilgili bilgilendirmeler yapılırken, Hasan Ali Çelik ziyarette yeni oluşturulan KÜSİ (Türkiye Kamu – Üniversite – Sanayi İşbirliği ) ile ilgili bilgiler verdi.

 

Ahmet Çubuk’un Müdürler Kurulu Üyesi olduğu OSBÜK’e ziyaret gerçekleştirildi. OSBÜK Enerji Gurubu ile ortaklaşa yenen yemekten sonra Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğünde görev yapan Daire Başkanlarına ziyaretler yapıldı.

 

Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik ile Ahmet Çubuk, bölgemiz sanayisinde çok önemli sorun haline gelen personel istihdamları konusunda sorunlar ve bunların nasıl çözümleneceği konusunda fikir alışverişinde bulundu.

2

1

3

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz