Son Dakika
23 Şubat 2019 Cumartesi

Sevgi çocukları için elleriyle ördüler

Kaynarcalı kadınların hazırladıkları el emeği göz nuru oyuncak bebek, kazak, atkı ve bereler Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne teslim edildi.

14 Aralık 2016 Çarşamba, 15:52

Kaynarca Halk eğitim Merkezi hocalarından Filiz Ulusoy’un örgü bebek örmeyi öğrettiği kadınlardan büyük jest. Örme oyuncaklar, kazak, atkı ve bere dokuyan kadınlar kısa süreliğine yaptıkları kampanya ile ilçede geniş bir kitleye ulaştı. Sevgi evlerinde kalan çocuklara verilmek üzere dokunan organik hediyeler Ak Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç’ın da katılımıyla Aile ve Sosyal politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu’ya teslim edildi.

 

AK KADIN KAYNARCA

Filiz Ulusoy’un örme bebek öğretisine destek olan Ak Parti Kaynarca Kadın Kolları Başkanı Hatice Kara ve arkadaşları ilçede ki gönüllü kadınlara ulaşarak sevgi evlerinde ki çocuklara hediye vermek istedi. Kısa sürede yüzlerce ürün dokuyan kadınlar, yılbaşı öncesinde el emeği göz nuru ürünlerini sahiplerine verilmek üzere teslim etti. Dokuma ürünlerin teslim törenine Ak Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel’in Eşi Sevim Özel,partililer ve örgü bebeklerin ustası Filiz Ulusoy katıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz