Son Dakika
20 Ocak 2019 Pazar

Temayülde Enver Toçoğlu’na büyük ilgi…

24 Mart 2015 Salı, 11:52

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Enver Toçoğlu, AK Parti’nin sivil toplum kuruluşlarına yönelik yaptığı temayül yoklamasında en fazla ilgi gören isim oldu

Temayülde 974 sivil toplum kuruluşundan 3 bin 391 kişi oy kullandı. Özellikle sendika ve meslek odaları açıktan “Enver Toçoğlu” dedi. Türk-İş ve Hak-İş’e bağlı sendikalar ile Sakarya Esnaf Sanatkârlar Odaları Birliği’ne bağlı meslek odaları ile Ziraat odalarının tamamı sandığa gitti.

 

SENDİKALAR TOPLU GELDİ
Türk-İş’e bağlı sendikaların başkan ve yöneticileri salona toplu halde geldi. Toçoğlu, sendikaları salon girişinde karşıladı. Sendikaların tamamının tek kişi tercih ettiği ve “Enver Toçoğlu” yazılı oy pusulularını sandığa attıkları öğrenildi.

 

LASTİK İŞ “TOÇOĞLU İÇİN”
Lastik-İş Sendikası Başkanı Suat Güzel ve yönetimi de temayülde oy kullandı. Güzel, “Enver Toçoğlu’na destek için buradayız. Çalışma hayatını en iyi şekilde temsil edeceğine inandığımız Toçoğlu neredeyse biz de orada oluruz. Bugün de buradayız” ifadesini kullandı.

 

KALABALIK EKSİK OLMADI
Temayüle dernek ve vakıflar da ilgi gösterdi. Enver Toçoğlu’nun gün boyu yanındaki kalabalık bir an olsun eksilmedi. Dernek ve vakıf temsilcileri de destek verdikleri Toçoğlu’na hayırlı olsun dileğinde bulundu.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz