Son Dakika
20 Ocak 2019 Pazar

Ünlü Yazar Kaynarca’da Konferans Verdi

Siyah Pantolon hikayesiyle tanınan Ünlü Yazar Alişan Kapaklıkaya KASİAD tarafından düzenlenen programda Kaynarca’da Konferans verdi

27 Ekim 2018 Cumartesi, 12:22

Yazar Alişan Kapaklıkaya’nın verdiği konferansa ilçe merkezi ve köylerden gelen çok sayıda Kaynarcalı katıldı. Anne babaların çocuklarıyla kurdukları iletişimin nasıl olması gerektiğinin konuşulduğu konferansta yeni nesille iletişim konusun vurgulandı.

Kaynarca Belediyesi Kültür Merkezi’ndeki etkinlikten sonra konuşmacı Kapaklıkaya daha sonra kitaplarını imzaladı. Yazara yakın ilgi gösteren dinleyiciler fotoğraf çektirmek için sıraya girdi.

SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİMİZ SÜRECEK

KASİAD Başkanı İsmail Kaymak, “En değerli varlıklarımız çocuklarımız. Onlarla nasıl iletişim kurduğumuz, onların bütün hayatını etkiliyor. Doğru ve yerinde iletişim nasıl kurulur bilgilendik. Başta yazarımız sayın Alişan Kapaklıkaya olmak üzere konferansa katılan protokol üyelerimizi ve vatandaşlarımıza teşekkür ederim.
Halkın katılımı ve yararlı bulmaları bizleri mutlu etti. KASİAD olarak benzeri sosyal sorumluluk projeleriyle Kaynarcamıza katkıda bulunmayı sürdüreceğiz” dedi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz