Son Dakika
21 Şubat 2019 Perşembe

Yeni Yılın İlk Meclis Toplantısı Yapıldı

Kaynarca Belediye Meclisi Ocak Ayı Olağan Toplantısı Zeynur Özel başkanlığında toplandı.

04 Ocak 2016 Pazartesi, 16:13

Toplantıyı meclis üyelerinin yeni yılını kutlayarak açan Belediye Başkanı Zeynur Özel, Aralık Ayı Meclis Toplantısında gündeme gelen Karaboğaz’da 800 dekar alanın turizme açılmasıyla ilgili Orman İşletme Kurumunun tapuya şerh koydurduğunu belirterek, “Ancak bizim girişimimiz sürüyor, talebimiz devam ediyor” dedi.

 
Gündemin ilk maddesinde meclis toplantı günü ve tatil ayı belirlendi. Oy birliği ile alınan karara göre Kaynarca Belediye Meclisi toplantılarını her ayın ilk salı günü yapacak, yıllık tatil için ise Temmuz ayı belirlendi.

 
Kaynarca Belediye Meclisi Denetim Komisyonu üyeliklerine 2015 yılında da aynı görevde bulunan AK Partili üyeler Recep Boğaz, Ergün Öztürk ve MHP’li üye Nurcan Akkurt seçildiler.

 
Üçüncü gündem maddesinde İmar düzenlemelerinde belediyeye kalan arsa hisselerinin satışı için oy birliği ile encümene yetki verildi.

 
Halen geçici işçi  olarak çalışan 3 personelin ve sözleşmeli teknik personel olarak çalışan inşaat mühendisi, makine ve inşaat teknikerlerinin görev süreleri 1 yıl daha uzatıldı.

 
Toplantının son gündem maddelerinde Ortaköy mahallesinde 689 metrekare ve Sarıbeyli mahallelerinde  83 metrekare tarla niteliğindeki arazilerin satışı için belediye encümenine yetki verilmesi oy birliği ile kabul edildi.

a1

2

3

4

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz