Zeki Başkan Kaynarca’ya Bayram’a Geldi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu Ak Parti Kaynarca İlçe teşkilatının düzenlediği bayram programına katıldı.

15 Eylül 2016 Perşembe, 17:12

Ak Parti Kaynarca İlçe teşkilatının düzenlediği bayram programı Belediye kültür merkezinde gerçekleştirildi.Programa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir katıldı.

 

Bayram programına Kaynarca’da son veren Toçoğlu, ilçe belediye çalışanları ve Kaynarcalılar ile son gelişmeleri de değerlendirdi.

Safları Daha da Sıklaştıralım
Toçoğlu, “Gerçekten önemli bir süreçten geçiyoruz. Bu süreci olabildiğince hasarsız atlatmaya çalışıyoruz. Yerel yöneticiler olarak bizler vatandaşlarımıza hizmeti sürdürüyoruz. Aynı kararlılıkla projelerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz. Hepimiz beraberce yaşadık ve gördük; ülkemizin üzerinde hesap yapan birçok kesim var. Ama Allah’ın da bir hesabı var. Burada bize düşen husus; işlerimizi düzgün yapmaktır. Misyonumuza ve davamıza sahip çıkalım. Bayram kardeşlik için bir fırsattır.

 

Kardeşliğimizi muhafaza edelim. Bu kötü günleri süratle aşacağız. Şuanda kısmi bir savaşın içindeyiz. Daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. 15 Temmuz şehitlerini bir kez daha rahmet ve minnetle anıyoruz.

 

Yine yakın zamanda Kaynarca’nın iki yiğit evladını şehit verdik. Rabbim tüm şehitlerimizin mekanını cennet eylesin. Allah milletimizi korusun diye dua edelim. Misafirperverliğiniz için teşekkür ediyoruz. Kurban Bayramınızı bir kez daha tebrik ediyoruz. Sevdiklerinizle daha nice bayramlar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

 

1

3

4

20
5

6

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz