Son Dakika
20 Ocak 2019 Pazar

Zeynur Özel Gazeteciler Gününü Kutladı

Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel 10 Ocak Gazeteciler Günü nedeniyle ilçede görev yapan gazeteciler ile bir araya geldi

10 Ocak 2014 Cuma, 15:47

Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle ilçede ulusal ve yerel basın kuruluşlarının temsilcileri ile yemekte bir araya geldi. Belediye Başkanı Zeynur Özel basın mensuplarının önemli bir kamu görevini yerine getirdiklerini belirterek, “Başta ilçemiz ve Sakarya’da görev yapan gazeteciler olmak üzere ülkemizdeki tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlarım. Herkes gibi ben de gündemi sizlerin yazdıkları haberlerden takip ediyorum.  Demokrasinin olmazsa olmaz koşullarından biri olan basında çalışan arkadaşlarımızın daha iyi koşullarda çalışmalarını dilerim” dedi.

 

Belediye Başkanı Zeynur Özel’in gazeteciler günü nedeniyle ilçede görev yapan gazetecilerin onuruna ilçede bir lokantada verdiği yemeğe, Anadolu Ajansı Temsilcisi ve Kaynarcahaber editörü Sedat Balta, İHA temsilcisi ve Kaynarcamedya sitesi editörü Selçuk Girgin, DHA temsilcisi ve Kaynarcanınsesi sitesi editörü SerhatYağız,  Kaynarcarehberim sitesi editörü Sezgin Tutar ve Yeni Sakarya gazetesi temsilcisi Necdet Dursun katıldı.

2 1

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz